tieniace systémy

Ponúkame tieniace systém, ktorými si spríjemníte aj skrášlite svoje interiérové a exteriétové priestory. Všetky z produktov dodávame od osvedčených dodávaťeľov a sú montované skúsenými odborníkmi, čo zaručuje dlhoročnú službu zakúpených produktov.

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Vyžiadať cenovú ponuku

VONKAJŠIE ROLETY

Vonkajšie rolety sa prevažne montujú s krycím plechom, ktorý chráni rolety vo vytiahnutej polohe. Vonkajšie rolety je možné zabudovať aj pod fasádu, ponúkajú tak atraktívny a moderný vzhľad všetkým druhom stavieb.

vonkajšie žalúzie 

Vonkajšie žalúzie sú v súčasnej dobe takmer najdokonalejším a najefektívnejším tieniacim zariadením. Umožňuje plynulú reguláciu ochrany pred slnečnými lúčmi a popri tom v miestnosti nemusí byť bezpodmienečne tma.

VNÚTORNÉ ROLETY 

Využitie majú nielen v kancelárskych priestoroch ale výberom textílie môžeme nimi dekorovať okná aj v bytoch a rodinných domoch. Zaujímavá môže byť tiež kombinácia rôznych farieb lamiel v jednej vertikálnej žalúzii, čím môžeme vytvoriť napríklad útulnú detskú izbu.

MARKÍZY tienenie

Určené pre zatienenie veľkých terasových priestorov, alebo balkónov. Materiály používané pre výrobu markíz sú z akrylovej, impregnovanej tkaniny, vysokej kvality dostupnej v širokej škále farieb. Konštrukcia je vyrobená z lakovaného hliníka, a to vo všetkých systémoch.

Galéria našich prác