plastové okná a dvere

Ponuka renomovaných výrobcov, a skúsení pracovníci nám umožňujú dosiahnuť bezchybnú kvalitu. Okrem toho ponúkame celý rad systémových riešení. Všetky Okná a Dvere osádzame osvedčenými značkovými komponentami. Preto sme schopní zaručiť trvanlivosť a extrémne dlhú životnosť ponúkaných výrobkov.

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Vyžiadať cenovú ponuku

Plastové okná a dvere

Ideal 5000

profil triedy B, 5-komorová konštrukcia, stavebná hĺbka 70 mm, v štandarde otvorená oceľ s hrúbkou 1,5 mm, kovania pracujú v tzv. suchej komore, čo zvyšuje ich životnosť, blokovanie nesprávnej polohy kľučky v štandarde (okno RU), kovanie štandardne vybavené dvomi bodmi proti vlámaniu na jednom krídle, možnosť výroby rámu vo verzii Slim, biele a hnedé jadro, možnosť výroby inovatívnou technológiou V-Perfect, systém vybavený 3 tesneniami, zasklenie sklami do hrúbky 41 mm, štandardná zasklievacia súprava je 4/16Ar/4th [Ug=1.1]*,
k dispozícii vo verzii s plochým alebo presahujúcim krídlom, možnosť použitia hliníkových krytov Aluskin, možnosť použitia skrytého kovania, možnosť montáže centrálnej kľučky na polovične lícovanom krídle.

EkoSun 70

profil triedy B, 6-komorová konštrukcia, stavebná hĺbka 70 mm, biele, hnedé a karamelové jadro, systém vybavený 2 tesneniami,
tesnenie na výber v čiernej alebo sivej farbe,
blokovanie nesprávnej polohy kľučky v štandarde (okno RU),
rohové mikrovetranie v štandarde (okno RU),
zasklenie sklami do hrúbky 44 mm,
štandardná zasklievacia súprava je 4/16Ar/4th [Ug=1,1]*,
kovanie v štandarde, vybavené dvomi bodmi ochrany proti vlámaniu na jedno krídlo,
k dispozícii vo verzii s krídlom Round-Line alebo Soft-Line, možnosť montáže skrytého kovania, možnosť výroby klasických okien aj okien netypových tvarov.

BluEvolution 92

profil triedy A, 6-komorová konštrukcia, stavebná hĺbka 92 mm, oceľová výstuž upevnená v ráme ako štandard, biele, hnedé a karamelové jadro, profily štandardne spájané inovatívnou technológiou V-Perfect, kovanie štandardne vybavené štyrmi bodmi proti vlámaniu na jednom krídle, blokovanie nesprávnej polohy kľučky v štandarde (okno RU), rohové mikrovetranie v štandarde (okno RU), zasklenie sklami do hrúbky 60 mm, štandardná zasklievacia súprava je 4th/18Ar/4/18Ar/4th [Ug=0,5]*,
systém vybavený 3 tesneniami, kovania pracujú v tzv. suchej komore, čo zvyšuje ich životnosť, charakteristický extrémne biely a lesklý profil, možnosť zasklenia štvorsklom, možnosť použitia skrytého kovania, k dispozícii vo verzii s plochým alebo presahujúcim krídlom, odporúčané pre pasívne stavby.

Plastové Dvere

PSK (Aluplast, EkoSun, Salamander)

Základný systém posuvných dverí, ekonomická úspora v porovnaní s cenami systémov HST, možnosť inštalácie podpory nastavenia vyklopenia pomocou kľučky, rohové mikrovetranie na aktívnom krídle v štandardnej výbave, rohy doťahované kľučkou, dvere PSK sa vyrábajú na základe všetkých systémov z PVC z našej ponuky, maximálna hmotnosť aktívneho krídla – 200 kg, jedno krídlo aktívne, druhé neaktívne, ľahké posúvanie aktívneho krídla, možnosť montáže kľučky s kľúčom, dvere PSK umožňujú otváranie a vyklápanie krídla, konštrukcia s profilom zárubne po celom obvode.

Harmonikový (skladací) systém

Konštrukcie zostavené z 3 až zo 6 krídel, hmotnosť krídla do 130 kg, 6 jazdných valčekov, jazdné valčeky s izoláciou, vyrobené z PVC, harmonikové zostavy vyrábané na základe systému Ideal 4000, možnosť výroby konštrukcie až do 5300 mm*, systém s optimálnou triedou odolnosti proti vlámaniu, závesy s krytými skrutkovacími spojmi na vertikálnu aj horizontálnu reguláciu, jednoduchý a tichý pohyb krídel, 9 konštrukčných schém na výber, možnosť otvárania a vyklápania jednotlivých krídel.

Vchodové Dvere

Vchodové dvere z PVC sú dostupné v systémoch: Aluplast: Ideal 4000, Ideal 5000, Ideal 8000 Salamander: Streamline 76, BluEvolution 92 Eko Sun 70 Dostupné verzie: systém s hliníkovým prahom a tepelnou priehradkou, bezprahový systém s klesajúcim tesnením, s prídavnou tesniacou kefkou v spodnej časti krídla. Všetky verzie majú v štandardnej výbave trojbodovú západku (zasúvanú kľúčom). Voliteľne je možné nainštalovať ďalšie čapy odolné voči vylomeniu.                      

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Vyžiadať cenovú ponuku

Galéria našich prác